• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yukses1
  • https://twitter.com/yukses1616
UYDU KURULUM - ÇANAK AYARI - ARIZA - NAKİL - NEXT & NEXTSTAR
Uydu Arıza - Çanak Kurulum - Merkezi Ortak Sistem - Osmangazi - Nilüfer - Yıldırım - Mudanya - Teknik Servis 
Ürün ve Hizmetler
Ziyaretçi İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret185207
Site Haritası

Uydu Montaj Bursa

Bursa Çanak Anten Kurulumu


Bursa uydu servisi uydu servisi olarak 2008 yılından beri uydu anten kurulum,uydu arıza,uydu ayar,merkezi uydu sistemleri,bireysel uydu sistemleri,ankastre uydu sistemleri konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.Siz değerli müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bildiğimiz için 30 dakika içinde size yakın servis ekibimizi yönlendiriyoruz. Bursa uydu servisi uydu kurulumu l Bursa uydu servisi merkezi uydu kurulumu l Bursa uydu servisi next nextstar l Bursa uydu servisi uydu montaj l Bursa uydu servisi uydu ayar l Bursa uydu servisi uydu montaj l Bursa uydu servisi uydu servisleri l Bursa uydu servisi uyducular l Bursa uydu servisi bina ortak anten l Bursa uydu servisi merkezi uydu l Bursa uydu servisi çanak servisi l Bursa uydu servisi çanak ayar l Bursa uydu servisi çanak montaj l Bursa uydu servisi çanak kurulumu l Bursa uydu servisi uydu servisi l Bursa uydu servisi lcd tv montaj servisi l Bursa uydu servisi tv montaj l Bursa uydu servisi antenci l Bursa uydu servisi uydu l Bursa uydu servisi kamera servisi l Bursa uydu servisi kamera montaj l Bursa uydu servisi kamera sistemleri l Bursa uydu servisi uydu arıza Bursa uydu servisi Uydu Servisi; 0545 308 28 98 Uydu Anten Sistemlerinde Çözüm Ortağınız; Artık kapı kapı uydu servisi aramaya son veriyoruz! Siz arayın Biz gelelim ! Kaliteli malzemeler, Mükemmel Profesyonel İşçilik, En Uygun Fiyat, Garantili Hizmet. Bursa ilimizde ana faaliyet alanı bulunan montaj ve servis uzman teknik profesyonel servis ekipleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Hali hazırda mevcut tüm teknoloji ile alakalı teknik alt yapı sistemlerine haiz olan servis firmamız ekspresdigital.com başta uydu servisi olmak üzere aşağıdaki hizmetleride vermekte olup.

Siz bilinçli müşterilerimizle ve uzman teknik personelimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla bir an önce tanışmak isterseniz tek yapmanız gereken sitemizde iletişim araçlarından mail veya 0545 308 28 98 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Uydu Servisi Hizmeti ana faaliyet alanı olan firmamız ekspresdigital.com alanında uzman teknik personel kadrosu ile uydu kurulumu,uydu montajı, çanak montajı, çanak kurulumu, anten montajı, anten kurulumu, uydu ayar, uydu ayar servisi, merkezi uydu, merkezi uydu sistemleri, uydu sistemleri, uydu anten sistemleri, çanak ayarı, anten ayarı, türksat ayarı, hotbird ayarı,eutelsat ayarı, dsmart ayarı, dsmart kurulum, digitürk ayarı, digitürk kurulum, dsmart servisi, digitürk servisi, ortak anten sistemleri, bina uydu anten sistemleri, türksat frekans ayarı, gibi uzmanlık gerektiren bu alanlarda mevcut en son teknolojiye sahip cihazlar ile çalışma yaparak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Uyduculuk Hizmeti dış görünüşten bakıldığı üzere her eline tornavida, pense,matkap vb.alan kişilerin becerebileceği iş gibi görülmekte veya düşünülmektedir.

Birçoğumuz nostalji yapalım evimizde eski teknoloji zamanına ait siyah beyaz veya renkli cam tüplü televizyonların karasal anten ve eski model olan uydu alıcı ve receiver cihazlarının ayarlama işlemini yapmış veya yapmaya çalışmışşızdır.

Zaman hızla aktıkça gelişen ve değişen,yenilenen teknolojik gelişmelerle birlikte çanak antenler ve uydu antenler receiver, miniscart, ip tv’li alıcı elektronik cihazlar,astra,türksat,eutelsat,arabsat,nilesat hotbird uydu yayınlarını evimize getiren derece gelişmiş teknolojik ve elektronik cihazlar evimize girmiş ve hergün geçtikçe bir önceki alınan sistem değişmektedir. Yüksek teknolojiye hassas olan bu elektronik dehası ürünlerin konusunda tecrübeli ve uzman olmayan bir kişinin gereksiz ve dengesiz uygulamasında hem eletronik cihazın teknik servis garantisi kapsamından çıkmasına sebep olmaktadır. Receiver, hotbird ve mini scart cihazlarınızdan ilk fabrikadan çıkmış olduğu gibi verim ve gerekliliğini alma şansınız hiç yok gibidir.

Bursa daha fazla olmak üzere her mahalle başına ve köşesine mantar gibi kurulan ve uydu servis ve teknik hizmetleri verdiğini açıkça ve fütursuzca iddaa eden küçük şahıs firmaları (ki firma anlayışınıza bağlı) uydu servis ve teknik hizmetini kaliteli olarak verdiklerini ifade etmekten çekinmemektedir.

Siz değerli müşterilerimizin Full HD 1080 piksel elektronik uydu alıcınızı (receiver) böyle uzman olamayan amatör bir firmaya teslim ettiğinizde sizlerin karşılaşabileceği problemler kısaca şunlardır. Yeni almış olduğunuz uydu alıcınız ve reciverınızı konusunda teknik bilgiden yoksun, uzman olmayan ,ezbere yapan,herhangi bir sorunda işlemi çözemeyen,küçük mahalle köşelerindeki orta ve küçük ölçekli zayıf bir firmaya yaptırmak zorunda değilsiniz; öncelikle uydunuzun sorunu ne olabilir şeklinde anlamaya çalışın veya gerekirse müşteri temsilcimizden teknik bilgi alabilirisiniz ÜCRETSİZDİR;

Uydu cihazlarınızın küçük ama değerli bütün elektronik kısımlarının dikkatsizce kurcalanması parçalarının kaybedilmesi gibi sorunların ortaya çıkmasına neden olur Recevier veya uydu cihazınızın teknik seris garanti kapsamından çıkmasına neden olur,bunu lütfen gözardı etmeyin. ekspresdigital.com olarak uydu alıcı ve cihaz tamiri için değil de yeni son teknoloji uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gerekenler kısaca aşağıda sizlere açıklamak zorunluluğunu kendime görev olarak görmekteyim…

Receiver ve Uydu Cihazları Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Kısaca Aşağıdadır.

1- Satın almak istediğiniz çanak antenin boyasız korozif etkilere maruz kalabilecek olan sac anten olmamasına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Saç anten çok değil bir yıl içerisinde havanın meteorolojik etkisinden dolayı paslanma ve çürümesine sebep olmaktadırki,bu durum Çanak antenin parazitli,donuk,sinyali gidip gelmesine ve TV keyfinizin kaçmasına neden olur.

- Satın almayı planladığınız Full HD veya Digital Receiver Uydu Alıcıları, Hd Receiver Uydu Alıcılarının servis ve garantisi açısından sadece belli bir bölgede değil tüm TÜRKİYE’yi kapsamış olmalıdır;bu konulara önemle dikkatinizi çekmekteyim.

2 - Üniversal LNB ve diseqc switcin ekspresdigital.com tarafından kesinlikle izole edilerek paslanmaya karşı önlem alınmasına dikkat edin. Aksi taktirde her şiddetli fırtınalı,rüzgarlı ve yağmurlu hava durumunda uydu çanak anten sisteminiz için sık sık ekspresdigital.com çağırmanıza ve ekstra ücret ve bedeller ödemenize sebep olur.

3 - Uydu çanak anteninizin sinyal ayarlarında ve sağlam kurulumundan ekspresdigital.com ince ayarının ve galvaizli paslanmaz civata ve somunlarının tam olarak iyi bir şekilde sıkılması ve açılmaması konularında teknik servis ekibini sözlü olarakda olsa kibarca uyarmalısınız. Bu yapılmadığı durumda Uydu yayınlarında gidip gelmeler,yayının donması ve görüntünün kırılmasına neden olmasından dolayı gereksiz yere tekrar tekrar uydu servisi çağırmanıza ve ekstra gereksiz para ödemenize sebep olmaktadır.

4 - Bina Merkezi Sistemde olabilir veya Kişisel Ferdi Uydu Anten Sistemi montajlarında kullanılan blendajlı sağlam ve dayanıklı ekspresdigital.com kullanmış olduğu kaliteli Uydu Anten Kablosunun RG6 U6 olmasını ve bizzat kullanılmasını mutlaka isteyin talep ediniz. UYDU ANTEN SERVİSİ Bursa uydu servisi uydu servisi hizmetimiz, sizlerin talepleri doğrultusunda devam etmektedir. Category: Uydu Teknik Servisi. Etiketler: alıcısı, anten, anten kurulumu, anten servisi, ayarı, ayarları, çanak, çanak anten, Çanak anten kurulumu, Frekans ayarları, istanbul, Bursa uydu servisi, Bursa uydu servisi uydu, Bursa uydu servisi uydu anten, Bursa uydu servisi uydu anten servisi, Bursa uydu servisi uydu servisi, kurulum, Kurulum ayarı, kurulumu, servisi, uydu, uydu alıcısı, Uydu alıcısı ayarları, Uydu anten kurulumu, Uydu ayarları, uydu servisi.bursa uydu anten, uydu anten bursa, uyducu bursa, bursa uyducu, anten, antenci, bursa antenci, antenci bursa, çanak anten kurulumu fiyatları, çanak anten kurulumu, bursa çanak anten kurulumu, çanak anten kurulumu bursa, bursa uydu servisleri,uydu arıza servisi, uydu arıza, bursa uydu arıza, lcd tv montajı, bursa lcd montajı, bursa lcd tv montaj servisi, plazma tv duvara asma, dahili uydu alıcısına kanal yükleme,
Saat